Formularz

W celu usprawnienia obsługi naszych klientów, przygotowaliśmy formularz, którego wypełnienie przed przyjściem do naszego biura, znacząco skraca czas obsługi oraz daje pewność, że posiadamy wszystkie wymagane dane do Państwa obsługi.

Osoby wybierające się do naszego biura, chcące rozliczyć podatek lub załatwić jeden z dodatków, prosimy o wybranie opcji - z partnerem lub bez partnera - wizyta osobista oraz zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu i wypełnienie wszystkich wymaganych pól.

Jeśli wybiorą Państwo formę rozliczenia się z podatku lub załatwienia jednego z dodatków przez internet, prosimy wybrać odpowiednią opcję z partnerem lub bez partnera - internet oraz zaznaczenie odpowiednich opcji w formularzu i wypełnienie wszystkich wymaganych pól.

Jeśli Państwa sprawa wymaga dostarczenia nam pewnych dokumentów, można je przesłać za pomocą poniższego formularza w jego drugiej części.
Wypełniając formularz na urządzeniu mobilnym (wyposażonym w aparat fotograficzny), można wykonać zdjęcia dokumentów podczas wypełniania formularza w innym przypadku zalecamy mieć elektroniczną wersję wymaganych załączników (skany, zdjęcia, pdf etc)

Osoby, które mają problemy z prawidłowym wypełnieniem formularza, mogą skorzystać z przygotowanego stanowiska oraz pomocy naszych pracowników w naszym biurze. Prosimy pamiętać o skompletowaniu wszystkich dokumentów przed wizytą. Istnieje możliwość wydrukowania dokumentów dostarczonych na nośnikach elektronicznych.

Zachęcamy do skorzystania z formularza.

TB Rozliczenia - Twoja księgowość w Holandii

KONTAKT

5249 JN, Rosmalen, Vinkenveld 23

W celu umówienia się na spotkanie, prosimy wysłać sms o treści SPOTKANIE pod nr
(+31) 0 683 170 109
skontaktujemy się z Państwem w celu umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie.
Zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza danych osobistych . Dzięki temu będziemy mogli załatwić Państwa sprawę szybciej.

(+31) 0 647 041 003
tbrozliczenia@gmail.com

Aby umówić się na spotkanie przez e-mail, wystarczy wysłać e-mail o temacie SPOTKANIE, w treści wpisując swój nr telefonu. Oddzwonimy do Państwa i umówimy spotkanie w dogodnym terminie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty:

Poniedziałek 1000 - 1800
Wtorek na umówione spotkanie
Środa 1600 - 2000
Czwartek na umówione spotkanie
Piątek na umówione spotkanie
Sobota na umówione spotkanie